SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Balotelli’nin menajeri Raiola’dan Klopp’a şok sözler

Menajer Mino Raiola, oyuncusu Mario Balotelli'nin transferin son gününde Nice takımına gitmesinin ardından, Liverpool çalıştırıcısı Jurgen Klopp hakkında ağır sözler söyledi.

Güncellenme: 19:47, 03/09/2016
Balotelli’nin menajeri Raiola’dan Klopp’a şok sözler

Yaz transfer döneminin en çok konuşulan isimlerinden biri olan menajer Mino Raiola, Liverpool Menajeri Jurgen Klopp’u ve onu sevenleri oldukça kızdıracak açıklamalarda bulundu.

Zlatan Ibrahimovic ve Paul Pogba isimlere de menajerlik yapan, aldığı yüksek komisyonlarla dikkat çeken Raiola, aynı başarıyı oyuncusu Balotelli’de gösterememişti.

Transferin son gününde Fransa takımlarıdan Nice’e imza atan Balotelli’nin durumunu değerlendiren Raiola, Klopp’un oyuncusuna karşı adil olmadığını savunarak, “Benim için her ne kadar iyi bir taktisyen olmasa da, Klopp’un hocalığını yargılamayacağım. Ancak Balotelli’yle ilgili yaptığımız konuşmalarda, onun bir insan olduğunun farkında değildi. Mario örnek olmalı, o yalnız çalıştığı zamanlarda bile asla şikayet etmedi. Klopp için adil değil demek yeterli olmaz; O pisliğin teki!” diye konuştu.

 

Yayınlanma Tarihi:19:44,