SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fikret Orman’dan Aboubakar transferinin detayları

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, yeni transferlerin tanıtımında açıklamalarda bulundu. Orman, Aboubakar'ın bonservisini alacaklarını belirtti.

Güncellenme: 23:57, 02/09/2016

Vodafone Arena’da Beşiktaş’ın yeni transferleri görücüye çıktı! Beşiktaş Başkanı Fikret Orman; Gökhan İnler, Caner Erkin, Oğuzhan Aydoğan, Fabri, Utku Yuvakuran, Aboubakar, Talisca ve Atınç Nukan hakkında kısa kısa yorumlarda bulundu. Orman, Porto’dan kiralanan golcü Aboubakar’ın transferinde de itirafta bulundu. Başkan Orman, Kamerunlu golcüyle 4 yıl anlaştıklarını ve Finansal Fair-Play nedeniyle ilk yıl kiralama yoluna gittiklerini belirterek, “Aboubakar, bu sene kiralık olarak geldi. Ama kulübüyle anlaştık. Önümüzdeki seneden itibaren 4 senelik anlaşma yapacağız” dedi.

Fikret Orman’ın diğer transferler için yaptığı yorumlar şöyle;

Utku çok genç bir kardeşimiz. Çok izledik onu. Umarım Beşiktaş’a uzun yıllar hizmet eder. Ona da hoş geldin diyorum.

Oğuzhan Aydoğan scout ekibiyle beraber projemiz. Hırsla çalışarak en kısa sürede 11’e girecektir. Ona hoş geldin diyorum.

Caner‘i daha evvel de istiyorduk. Ona siyah-beyaz çok yakışıyor. Bonservisini alacağız. İnşallah futbolu burada bırakacak.

Atınç giderken üzgündü. Ona ‘geri döneceksin’ dedim. Şu anda yüzü gülüyor. İnşallah daimi gelirsin.

Fabricio geçen sene sakatlık geçirdi yoksa daha evvel alacaktık. Çok iyi bir karakter. Ona da aileye hoş geldin diyorum.

Talisca‘yı 2 senelik kiralık olarak aldık. Büyük bir yıldız. Özellikle kendisinden Benfica maçında başarı bekliyoruz.

Gökhan İnler‘i geçen sene de istiyorduk. Kısmet bu sezonaymış. Çok büyük Beşiktaşlı.”

Yayınlanma Tarihi:14:52,