SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Emre Belözoğlu gerçeği ortaya çıktı

Fenerbahçe'nin orta sahada yaratıcı bir oyuncu isteği üzerine harekete geçen Fenerbahçe, tercübeli oyuncunun transferi için Başakşehir'in kapısını çaldı. Ancak Advocaat'ın bu transferi istememesi sebebiyle sarı-lacivertliler transferden vazgeçti.

Güncellenme: 08:52, 02/09/2016
Emre Belözoğlu gerçeği ortaya çıktı

Fenerbahçe’de orta saha transferi için eski kaptan Emre Belözoğlu düşünülürken teknik direktör Advocaat, transfere onay vermedi. Peki F.Bahçe niçin eski futbolcusu Emre Belözoğlu’na yöneldi? İşte detaylar…

Yöneticiler, Medipol Başakşehir'de oynayan Emre Belözoğlu için 30 Ağustos günü turuncu lacivertlilerle temasa geçti. M.Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ'ın kapısını çalan yöneticiler tecrübeli futbolcu için görüşme izni istediler.

Gümüşdağ bu izni verirken, Fenerbahçe bir şart sundu. Sarı lacivertliler, “Görüşme iznini eğer hocamız Advocaat oyuncuyu isterse kullanmak istiyoruz” dediler.

Ve, bu konuda Hollandalı hocayla bir araya gelen Fenerbahçeli yöneticiler, “Emre'yi alalım mı?” diye sordular.

Tecrübeli futbolcunun, kalitesi ile takıma çok şeyler katabileceğini belirten Advocaat, yine de red yanıtı verdi. O tarzda bir oyuncuya ihtiyacı olmadığını belirten Advocaat, Emre'yi istemediğini belirtti. Sarı lacivertli yöneticiler, Medipol Başakşehir Başkanı Gümüşdağ'ı arayarak görüşme iznini kullanmayacaklarını belirttiler.

Hürriyet

Yayınlanma Tarihi:08:40,