SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Akhisar Belediyespor’dan Ertuğrul Sağlam’a veto!

Cihat Arslan ile yollarını sürpriz bir şekilde ayıran Akhisar Belediyespor'da gündeme gelen Ertuğrul Sağlam ismi, yönetim tarafından veto edildi.

Güncellenme: 17:44, 02/09/2016

Akhisar Belediyespor’da transfer konusunda yaşanan anlaşmazlıklar yüzünden Cihat Arslan’la yolları ayıran yönetim, zaman geçirmeden teknik adam arayışına başlarken bugün kulislerde ismi dolaşan Ertuğrul Sağlam’a yalanlama gecikmedi.

02 Eylül 2016Futbolda FETÖ operasyonu devam ediyorÜlke çarpında yürütülen FETÖ ayıklaması, futbolda da önemli gelişmelere yol açıyor. Son olarak Cihat Arslan, Akhisar Belediyespor’dan ayrıldı. İlgili Haberi Oku

Yeşil siyahlı yöneticiler, Ertuğrul Sağlam’ın kesinlikle adaylar arasında olmadığını, adının bile gündeme gelmediğini söylediler. Yönetimde geçtiğimiz sezon Mersin İdmanyurdu’nu çalıştıran Mesut Bakkal’ın ismi konuşulurken, bazı yöneticiler takımın başına yabancı bir teknik adam getirilmesini savundu.

Yeşil siyahlı ekibin sabah idmanını antrenör Cem Kavçak yönetiminde yaptı. Sezon başında Cihat Arslan tarafından kadro dışı bırakılan Mervan Çelik ile transferin son gününde 3 yıllık sözleşme imzalayan Özer Hurmacı da takımla çalıştı. “Ben Akhisar’ın çocuğuyum” diyen Kavçak, daha önce Roberto Carlos’un yardımcılığını yaptığını hatırlatarak, “15 aydır Cihat Arslan’la çalışıyordum. Yönetim böyle bir karar aldı. Umarım herkes için hayırlı olur. Yeni bir teknik adam bulununcaya kadar görev bana verildi. Elimden gelenin en iyisini yapmaya gayret edeceğim” diye konuştu.

Öte yandan yeşil siyahlı ekip, milli maç nedeniyle lige verilen arayı boş geçirmemek içtin yarın 1’inci Lig takımlarından Bandırmaspor ile özel bir karşılaşma yapacak. Akhisar İlçe Stadı’ndaki müsabaka saat 17.00’de başlayacak.

Yayınlanma Tarihi:16:53,