SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Selçuk İnan kızağa çekilebilir

Kötü performası ve isteksiz futboluyla eleştirilerin hedefi olan Galatasaray kaptanı Selçuk İnan, orta sahada alternatifler artınca yedek kulübesine çekilme tehlikesiyle karşı karşıya kaldı.

Güncellenme: 08:57, 01/09/2016
Selçuk İnan kızağa çekilebilir

Galatasarayu’da 6'ncı sezonuna başlayan Selçuk İnan için işler eskisi gibi parlak gitmiyor. Ligin ilk iki haftasında belki de sahanın en kötüsü olan 31 yaşındaki milli futbolcu, isteksiz oyunuyla taraftarın olduğu kadar yönetimin ve Teknik Direktör Riekerink'in de tepkisini çekti. A Milli Takım'ın son açıklanan aday kadrosunda kendisine yer bulamayan tecrübeli futbolcunun, sarı-kırmızlı takımda da kesik yemesi uzak bir ihtimal değil.

İLGİLİ HABERArda Turan`dan A Milli Takım paylaşımıArda Turan`dan A Milli Takım paylaşımı

Kaptanlık yaptığı Galatasaray'da performansı bu denli tartışma konusu olan ve yönetimin “Bu sene ruhsuz, bu ne isteksizlik!” diye eleştirdiği Selçuk İnan’ın ilk 11'deki yeri artık garanti değil. Josue de Jong ve Tolga Ciğerci transferleriyle orta sahada eli güçlenen Teknik Direktör Olde Riekerink, Selçuk İnan’a gözdağı vererek kötü performansının devam etmesi halinde kendisini kulübede bulacağı uyarısını yaptı.