SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

F.Bahçe’den son dakika Emre Belözoğlu bombası

Teknik direktör Advocaat'ın orta sahaya yaratıcı bir futbolcu isteğini karşılaşayamayan Fenerbahçe, son anda Emre Belözoğlu ile temas kurdu. Emre'den olumlu yanıt alan Fenerbahçe, Abdullah Avcı engelini aşamadı.

Güncellenme: 10:59, 01/09/2016
F.Bahçe’den son dakika Emre Belözoğlu bombası

Fenebahçe, transfer döneminin bitmesine saatler kala flaş bir Emre Belözoğlu atağı gerçekleştirdi. Sarı-lacivertliler, Dick Advocaat’ın orta sahaya yaratıcı bir oyuncu isteğine karşılık, Başakşehir’de forma giyen Emre Belözoğlu ile temas kuruldu.

Emre’nin olumlu yanıt vermesi üzerine oyuncunun kulübü ile temasa geçilirken transfere Abdullah Avcı engel oldu. Avcı Emre’nin gitmesi konusunda çok katı bir tutum gösterince transfer gerçekleşmedi.

Bir yıllık teklifin yanı sıra sözleşme bitiminde Dick Advocaat’ın yardımcılığı teklif edilen tecrübeli orta saha geri dönme fikrine sıcak baktığını iletti.

Fenerbahçe yönetimi, transfer tahtasının kapanmasına saatler kala eski kaptanı Emre Belözoğlu'nu renklerine bağlamak için düğmeye bastı. Ne var ki Abdullah Avcı itiraz edince Başakşehir izin vermedi.

İLGİLİ HABERTransfer sezonunun kaybedeni FenerbahçeTransfer sezonunun kaybedeni Fenerbahçe

İLGİLİ HABERSpor Toto Süper Lig`de gelenler ve gidenlerSpor Toto Süper Lig`de gelenler ve gidenler

Yayınlanma Tarihi:09:43,