SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

2018 FIFA Dünya Kupası Elemeleri’ndeki ilk maçında 5 Eylül’de Hırvatistan ile karşılaşacak A Milli Futbol Takımı, hazırlıklarına bu akşam Gençlerbirliği İlhan Cavcav Tesisleri’nde basına kapalı yaptığı antrenmanla başladı.

A Milli Takım’ı tesislere gelişinde Gençlerbirliği Teknik Direktörü İbrahim Üzülmez ve kulüp çalışanları karşıladı. Üzülmez, antrenman öncesinde Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim ile kısa bir süre sohbet etti.

Aday kadroda bulunan futbolcuların tamamının katıldığı antrenmanda dinamik ısınmanın ardından sırasıyla beşe iki top kapma, dar alanda jokerli oyun ve sınırlı alanda taktik oyun çalışmaları yapıldı. Rejenerasyon koşusu ve açma-germe egzersizleriyle antrenman sona erdi.

A Milli Takım, yarın saat 11.00’de Gençlerbirliği İlhan Cavcav Tesisleri’nde basına kapalı olarak yapacağı çalışmanın ardından saat 16.00’da Hırvatistan’ın başkenti Zagreb’e hareket edecek. A Milliler burada SRC Zapresic Stadyumu’nda TSİ 20.00’de basına açık bir çalışma daha gerçekleştirerek hazırlıklarına devam edecek.

Yayınlanma Tarihi:23:36,