SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Omuzundan yaşadığı sakatlığın ardından tam 15 aydır fizik olarak hazır hale gelemeyen Veli Kavlak’ın Beşiktaş macerası sona erebilir. Fanatik’ten Gökmen Özcan’ın haberine göre göre orta saha oyuncusunun sözleşmesi dondurulabilir.

3 kez omuzundan operasyon geçirmesinin ardından son olarak kulüp doktoru Sarper Çetinkaya tarafından boyun bölgesinden ameliyat edilen 27 yaşındaki futbolcunun, kolundaki kasılmaların geçmediği ortaya çıktı. Türkiye'de sorununa çare bulamayan Veli'nin, bireysel olarak araştırıp bulduğu dünyaca ünlü omuz doktoru Peter Habermeyer'in kontrolünden geçtiği bildirildi.

İLGİLİ HABERBeşiktaş`ta Samuel Eto`o zirvesiBeşiktaş`ta Samuel Eto`o zirvesi

Omuz sakatlıkları konusunda Avrupa'nın 1 numarası olarak gösterilen Habermeyer'in, Veli'nin son ameliyatında omuz tendon bağlarına yanlış müdahale yapıldığını tespit ettiği ve bundan dolayı Beşiktaşlı futbolcuya 5. kez ameliyat masası yolunun gözüktüğü öğrenildi.

İLGİLİ HABERCaner Erkin Fenerbahçe paylaşımını sildiCaner Erkin Fenerbahçe paylaşımını sildi

YANLIŞ MÜDAHALE

Ameliyat olması halinde 3 ay daha sahalardan uzak kalacak olan Veli Kavlak'ın, bu durumu kulüp yetkililerine ilettiği ve yönetimden, “Sözleşmeni donduralım. İyileşme sürecinin ardından seni başka bir takıma kiralık olarak verelim” cevabını aldığı belirtildi.

Kulübüyle 3 yıllık daha kontratı bulunan tecrübeli ön liberonun, bu öneriyi kabul etmek istemediği ve buna gerekçe olarak sakatlığının uzamasının yanlış müdahale sebebiyle olduğunu söylediği ifade edildi. Omzundaki ağrıları süren Veli Kavlak'ın, bu hafta içerisinde bir kez daha kulüp yetkilileriyle bir araya gelip durumuna netlik kazandırması bekleniyor.

Yayınlanma Tarihi:10:04,