SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Nigel de Jong: Geçen sene de gelebilirdim

Galatasaray'ın yeni transferi Nigel de Jong açıklamalarda bulundu. Hollandalı futbolcu lakaplarını, forma numarasını ve geçen sezon gerçekleşmeye transferini açıkladı.

Güncellenme: 18:24, 31/08/2016
Nigel de Jong: Geçen sene de gelebilirdim

Galatasaray’ın 2 yıllığına kadrosuna kattığı Nigel de Jong, Florya Metin Oktay Tesisleri’nde basın mensuplarının karşısına geçti. Hollandalı futbolcu açıklamalarda bulundu.

“Çok mutluyum. Normalde geçen sene de gelebilirdim ama olmadı. Her şeyin bir sebebi vardır. Burada mükemmel insanlar var. Bir an önce takım arkadaşlarımla buluşup şampiyonluk yolunda elimden gelen enerjiyi takımım için sarf etmek istiyorum. Melo ile ilgili bilgim var. Çok sevildiğini iyi biliyorum. Ona saygım çok büyük. Ama ben de Jong’um. Ben de hırslıyım. Çok lakabım var. KingKong, Pitbull. Taraftar ne isterse çılgın olmadıkça sorun yok. KingKong’u seviyorum.

İLGİLİ HABERNigel de Jong resmen Galatasaray`daNigel de Jong resmen Galatasaray`da

Türkiye’nin en büyük camiası. Buraya gelmek için çok fazla kişiyle konuşmanıza gerek kalmıyor. Hem hocamızın, hem Wesley Sneijder’in burada olması adaptasyon süreci için bir avantaj. Hedefimiz kesinlikle şampiyonluk. Küçüklüğümden beri NBA yıldızı Charles Barkley'i örnek alıyorum. Bu yüzden 34 numaralı formayı giyeceğim. Son sezon ligi istemediğimiz sırada bitirdiğimizi biliyorum. Galatasaray gibi bir takımda hedef her zaman şampiyonluktur.”