SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bursaspor eksik çalıştı

Bursaspor, ligin 3. haftasında İstanbul'da Fenerbahçe ile oynayacağı maçın hazırlıklarına iki günlük iznin ardından bugün Özlüce Tesisleri'nde akşam üzeri yaptığı tek çalışma ile başladı.

Güncellenme: 19:27, 31/08/2016
Bursaspor eksik çalıştı

Milli maçlar haftası olması nedeniyle lige verilen arayı en iyi şekilde değerlendirmek isteyen Bursaspor, ilk çalışmasını eksik bir kadro ile yaptı. Yeşil beyazlı futbolcular ısınma koşularının ardından oyun, basına kapalı olarak gerçekleşen bölümde ise yarı sahada maç yaptı.

EKSİKLER ÇOK

Türkiye A Milli Takımı’nda bulunan kaleci Harun Tekin, U 21 Milli Takımı’nda yer alan Muhammed Şengezer, Ertuğrul Ersoy, Sinan Bakış, Çek Cumhuriyeti Milli takımındaki Tomas Necid, Venezüella Milli Takımı’na giden Yonathan Del Valle katılmadı. Şamil Çinaz ile Serdar Kurtuluş da sakatlıkları nedeniyle çalışmalara katılamadı.

DENİZ VE FURKAN KOŞULARA BAŞLADI

Uzun süredir sakatlıkları nedeniyle takımdan ayrı olan santrfor Deniz Yılmaz ile orta alanda görev yapan Furkan Özçal fizyoterapist eşliğinde koşulara başladı.

TARAFTARLARDAN HELVA

Bursasporlu taraftarlar, yenilgiye rağmen bugün Özlüce tesislerine geldi. Taraftarlar Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu’na bir tepsi süt helvası verdi. Hamzaoğlu taraftarlara teşekkür ederken, “Islıklar üzdü. Ama o ıslıkları alkışa çevirmek bizim elimizde” dedi.

Bursaspor, yarın akşamüzeri yapacağı antrenman ile hazırlıklarını sürdürecek.

Yayınlanma Tarihi:19:25,