SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Cumhurbaşkanı Kulüpler Birliği’ni kabul etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kulüpler Birliği'ni kabul etti. Erdoğan ile Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, 3 Temmuz Şike Davası'ndan sonra ilk kez yan yana geldi.

Ankara'daki görüşmede Gençlik ve Spor Başkanı Akif Çağatay Kılıç, Türkiye Futbol Federasyonu Yıldırım Demirören ve Spor Toto Süper Lig kulüplerinin başkanları yer aldı.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, 3 Temmuz Şike Davası'ndan sonra ilk kez yan yana geldi.
Kulüpler Birliği Heyeti'ni kabulünde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, sıkıntılı bir dönemden geçildiğini belirterek, bu dönemin atlatılacağını vurguladı.
Terörle mücadelede kararlılık vurgusu yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, şöyle konuştu: "Sayın Bakan, Sayın Federasyon Başkanımız, Kulüpler Birliğimizin değerli temsilcileri öncelikle 30 Ağustos Zafer Bayramınızı tebrik ediyorum. Nice zaferlerle dolu geleceğe rabbim bizi kavuştursun diyorum. Sıkıntılı bir dönemden geçtiğimiz hepimizin malumudur. Ama bu dönemi hayırlısı ile atlatıyoruz, atlatacağız. Özellikle bu süreçte tabii bir çok terör örgütü ile mücadele veriyoruz ve bu terör örgütleri ile geniş alanda sürdürdüğümüz mücadeleyi de başarı ile sonuçlandıracağımıza inanıyorum."