SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Javier Zanetti’den Caner Erkin açıklaması

Inter Asbaşkanı Javier Zanetti, takımdan ayrılıp Beşiktaş'la anlaşmaya yakın olan Caner Erkin konusunda konuştu: "Frank de Boer'ın kararı..."

Güncellenme: 09:10, 28/08/2016
Javier Zanetti’den Caner Erkin açıklaması

UEFA Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi kuraları için Monaco’da bulunan Inter Asbaşkanı Javier Zanetti, milli futbolcu Caner Erkin’in son durumuyla ilgili açıklamalar yaptı.

Beşiktaş’ın radarında bulunan başarılı futbolcu Caner Erkin’in Inter macerasının kısa sürebileceğini belirten Javier Zanetti, bu konuda Beşiktaş’a açık kapı bıraktı.

İLGİLİ HABERVincent Aboubakar can yakar!Vincent Aboubakar can yakar!

Arjantinli efsane Javier Zanetti, tecrübeli oyuncu Caner Erkin hakkında, “Caner’in kalitesinden kimsenin şüphesi yok. Zaten sezon başında onu bu nedenle transfer ettik. Fakat sonradan gelişen olaylar bu transfere farklı bir boyut kazandırdı. Şu an işin teknik boyutunu yeni hocamız Frank de Boer daha iyi biliyor. Caner Erkin ile ilgili kararı da o verecek. Kadroda düşünmüyorsa konuyla ilgili biz fazla bir şey söyleyemeyiz. Hocanın kararıdır, umarım kariyerini iyi bir takımda devam eder” şeklinde konuştu.

İLGİLİ HABERDinamo Kiev ligde mağlupDinamo Kiev ligde mağlup

“BEŞİKTAŞ’IN GRUBU KARIŞIK”

Javier Zanetti, Şampiyonlar Ligi’nde Beşiktaş’ın iyi bir kura çektiğini de sözlerine eklerken, “Ama Fenerbahçe gerçekten zor bir grupta. Benfica, Dinamo Kiev ve Napoli oldukça güçlü takımlar. O grupta her şey çok karışık” ifadesini kullandı.

Fanatik