SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray, Lassana Diarra'nın transferinde mutlu sona ulaşmak üzereyken bu kez de Marsilya’nın U dönüşü ile karşılaştı. Sarı-kırmızılı yönetimle yaptığı ilk görüşmede bonservis talebinde bulunmayan Fransız kulübü, Diarra yaptığı görüşmeler sonrası Lokomotiv Moskova'ya olan cezasını 5 milyon Euro'ya indirince devreye girdi.

İLGİLİ HABERGalatasaray`da Nigel de Jong sesleriGalatasaray`da Nigel de Jong sesleri

Galatasaray’da merakla beklenen Lassana Diarra transferinde yeni bir engel daha çıktı. Fransız futbolcu, 10 milyon Euro'luk cezasını Rus ekibi LokomotivMoskova ile görüşerek 5 milyona indirmeyi başardı. Bu rakamı da Galatasaray ödeyecek ancak bunu duyan Marsilya hemen çakallık yaptı. Oyuncusunu ilk başta bedava bırakmayı kabul eden Fransızlar, Rusya'dan gelen haber sonrasında Galatasaray'dan 2 milyon Euro talep etti.

İLGİLİ HABERAkhisar Belediyespor`un Galatasaray lanetiAkhisar Belediyespor`un Galatasaray laneti

ÖZEL MAÇ TEKLİFİ

Sarı-kırmızılı yöneticiler hiçbir koşulda bu parayı ödemeyi kabul etmezken, ilginç bir öneri geldi. Tüm gelirinin Marsilya'ya bırakılacağı bir özel maç teklifi yapıldı. Eğer Fransızlar bu teklifi kabul ederse, Lassana Diarra artık G.Saray forması giyecek.

Yayınlanma Tarihi:08:35,