SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Eskişehir’de hedef galibiyet serisi

Eskişehirspor Kulübü Basın Sözcüsü Rıza Zeydan, Cumartesi günü oynanacak olan Şanlıurfaspor maçını kazanarak, galibiyet serisini sürdürmek istediklerini söyledi.

Güncellenme: 18:25, 26/08/2016
Eskişehir’de hedef galibiyet serisi

Balıkesirspor ve Şanlıurfa maçları hakkında konuşan Eskişehirspor Basın Sözcüsü Rıza Zeydan, lige galibiyet ile başlamanın motivasyonu artırdığını ifade etti.

Tek hedef ve tek söylemlerinin şampiyonluk olduğunu vurgulayan Zeydan, “Balıkesir deplasmanında alınan 3 puan gerçekten çok önemliydi. İlk yarı ve ikinci yarı olmak üzere iki perdelik bir oyun sergiledik. Geriye düşmemize rağmen futbolcularımız özverili bir şekilde mücadele ettiler ve kalitelerini sahaya yansıtarak 3 puanı kazanmasını bildiler. Ayrıca ligin ilk deplasmanında bizleri yalnız bırakmayan taraftarlarımıza da yönetim kurulumuz olarak teşekkür etmek istiyorum. 90 dakika boyunca hiç susmayarak deplasmanı sanki kendi sahamızmışçasına bir görünüme büründürdüler. Cumartesi günü ligin iyi ekiplerinden Şanlıurfaspor ile oynayacağız. Takımımızda ilk maçın verdiği galibiyetten dolayı moral ve motivasyon iyi durumda. Teknik direktörümüz Alpay Özalan futbolcularımızla tek tek ilgileniyor ve bu kritik karşılaşmaya hazırlıyor. Lige iyi başlamak ve devamını getirerek hedefe giden yolda avantaj sağlamak için yine kazanmak için ter dökeceğiz. Ligin taraflı ve tarafsız en büyük favorisi olarak gösteriliyoruz ancak bu bizi negatif yönde bir rehavete kesinlikle sokmuyor. Kaliteli kadromuz ve şehirde olağanüstü bir birlik beraberlik havası yaşanıyor. Zaten şampiyonlukların ardında hep birlik beraberlik yatar. Cumartesi günü kazanmak için tüm mücadeleyi sahada vereceğiz. Tek olumsuzluk ise en büyük gücümüz olan taraftarımızın bu maçta bizlerle birlikte olamayacak olması. Biliyoruz ki tüm şehir ve camianın yüreği, kalbi bizimle olacak. Eskişehirspor olarak kazanacağımız 3 puanı ise dışarıdaki taraftarımıza ve camiamıza armağan edeceğiz” dedi.

Yayınlanma Tarihi:18:23,