SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sonuna kadar Lassana Diarra…

Galatasaray, Lassana Diarra ile Lokomotiv Moskova arasındaki para krizinin çözülmesini bekliyor. Nazifoğlu, “Bu konuda çok yol aldık, vazgeçmeyeceğiz. Galatasaray olarak sonuna kadar bekleyeceğiz” ifadesini kullandı.

Güncellenme: 08:20, 25/08/2016
Sonuna kadar Lassana Diarra…

Galatasaray’da transferin 1 numaralı ismi Lassana Diarra. İstanbul – Marsilya – Moskova üçgeninde devam eden görüşmeler Diarra'nın, Lokomotiv'e ödemesi gereken 10 milyon Euro'nun, 5 milyon Euro'ya indirildiği söylentileriyle devam ediyor.

İLGİLİ HABEREren Derdiyok`un yanına NiasseEren Derdiyok`un yanına Niasse

Galatasaray, Marsilya ile Fransız yıldızın transferi için anlaşma sağladı. Diarra'nın para krizini çözmesini bekleyen sarı-kırmızılılar, sonuna kadar bu transferden vazgeçmeyecek. Fransız yıldız şunları söyledi: “Transferlerin takıma kalite kattığı ortada. Eren Derdiyok son maçta mükemmel bir kafa golü attı ve maçı kazandık. Tolga ise orta sahaya dinamizm getirdi. Transferlerin hepsi takımımıza çok önemli katkı sağlayacak. Karabük maçında son dakikada da olsa kazanmak harika oldu.”

İLGİLİ HABER`Galatasaray`a FETÖ sorgulaması yapılmalı``Galatasaray`a FETÖ sorgulaması yapılmalı`

Transferin patronu olan Sportif A.Ş yöneticisi Levent Nazifoğlu, “Böyle bir süreçte Diarra'dan daha kaliteli bir futbolcu bulamayız. Bütün köşe başları tutuldu. Oyuncunun kalitesi belli, vazgeçemeyiz. Vazgeçersek hata yapmış oluruz. Biz bu konuda çok yol aldığımızı düşünüyoruz.Önemli olan Lokomotiv Moskova ile oyuncu arasında yapılacak olan görüşme… Galatasaray olarak sonuna kadar bekleyeceğiz” değerlendirmesini yaptı.