SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’de transfer harekatı

Fenerbahçe, Advocaat’ın 1 kanat, 1 de orta saha istemesi üzerine Lens, Sow, Ziyech ve Maher’den 2’sini kiralık olarak transfer etmek için çaba harcıyor.

Güncellenme: 08:12, 25/08/2016
Fenerbahçe’de transfer harekatı

Dick Advocaat, Fenerbahçe yönetimi ile yaptığı görüşmede 1 kanat ve 1 de orta saha alınmasını istedi. Bu isimler ise Sunderland'li Jeremain Lens ve Al Ain'den Moussa Sow (kanat), PSV'li Adam Maher ile Twente'li Hakim Ziyech (orta saha). Yönetim, bu isimlerden en az 2'sini bitirmek istiyor. Ziyech'i kiralamak istemeyen Twente, satmayı planlıyor, bu nedenle pazarlıklar sürüyor. Alternatifi ise Advocaat'ın önerdiği PSV'nin 23 yaşındaki Adam Maher…

İLGİLİ HABERGrasshoppers rezil olmamak için çıkacakGrasshoppers rezil olmamak için çıkacak

Kanat oyuncusu olarak ilk düşünülen isim, Moussa Sow. Al Ain ile yaşadığı mali sıkıntılar nedeniyle ayrılmak isteyen yıldız için kulübü 4 milyon Euro kiralama bedeli istiyor. Fenerbahçe rakamı yüksek bulduğu için görüşmeler sürüyor. Sow da Al Ain ile görüşüp kolaylık gösterilmesini istedi. Diğer isim de Sunderland'de forma giyen Jeremain Lens. Yönetim, İngiliz kulübüyle Lens için masaya oturdu. Hollandalı yıldızın da kiralık alınması planlanıyor.