SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Eren Derdiyok’un yanına Niasse

Yönetim, Everton’ın kadro dışı bıraktığı Niasse'ı bedelsiz kiralayacak. Galatasaray'a gelmek isteyen 26 yaşındaki futbolcunun sadece maaşı karşılanacak.

Güncellenme: 08:02, 25/08/2016
Eren Derdiyok’un yanına Niasse

Süper Kupa'da Beşiktaş, ligde de Karabükspor karşılaşmalarındaki görüntüsüyle gol sıkıntısı çektiğinin sinyallerini veren Galatasaray harekete geçiyor. Transfer döneminin bitimine sayılı günler kala sarı-kırmızılılar, Everton'ın kadro dışı bıraktığı Oumar Niasse’ı hedef seçti. Galatasaray’a sıcak baktığı bilinen Senegalli oyuncu için 3 hafta önce de teklif yapılmış ama İngiliz kulübü, oyuncusuna yüksek teklif geleceğini düşünüp yönetime “hayır” demişti.

İLGİLİ HABER`Galatasaray`a FETÖ sorgulaması yapılmalı``Galatasaray`a FETÖ sorgulaması yapılmalı`

EVERTON KÖŞEYE SIKIŞTI

Ancak şimdi işler değişti. 6 gün içinde Everton, Niasse'ı satmazsamaaşını ödemek zorunda kalacak. Galatasaray da bunu koz olarak kullanacak ve pazarlık masasına otururken “Niasse'ı bedelsiz olarak kiralayın biz maaşını ödeyelim” diyecek. İngilizlerin bu öneriyi kabul etmesi bekleniyor. Niasse ise parçalı formayı giymeye dünden razı. Sarı-kırmızılı yönetimin birkaç gün içinde İngilizlerin kapısını çalıp, transferi bitirmesi bekleniyor.