SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Samir Nasri zirvesi

Kura çekimi için Monaco’ya giden Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, hem Manchester City temsilcileri hem de Nasri'nin menajeriyle görüşüp transferi bitirmeye kararlı.

Güncellenme: 08:08, 24/08/2016
Samir Nasri zirvesi

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ve transferden sorumlu yönetici Umut Güner, yarın yapılacak Şampiyonlar Ligi kura çekimi için Monaco'ya gitti. Orman ve Güner hem kura çekimini takip edecek hem de Samir Nasri transferiyle ilgili girişimlerde bulunacak. İki yöneticinin, Manchester City temsilcileriyle Monaco'da bir araya geleceği ortaya çıktı.

İLGİLİ HABERTalisca: Şampiyonlar Ligi hayal değilTalisca: Şampiyonlar Ligi hayal değil

Daha önce büyük ölçüde anlaşma sağlayan iki kulübün son detayları masaya yatıracağı öğrenildi. Orman ve Güner, Fransız kanat oyuncusunun menajeriyle de bir görüşme yapacak. Maddi koşullar üzerindeki son pürüzlerin bu toplantıda bitirilmesi bekleniyor. Şartların oluşması halinde Samir Nasri'nin en geç cuma günü İstanbul'a getirileceği ifade ediliyor.

İLGİLİ HABERFenerbahçe ve Beşiktaş PFDK`ya sevk edildiFenerbahçe ve Beşiktaş PFDK`ya sevk edildi

KİRALIK OLMAZ SATABİLİRİZ

Öte yandan Portekiz seferinde Porto'ya Kamerunlu golcü Aboubakar ve Hollandalı stoper Martins Indi'yi kiralama teklifinde bulunan Başkan Fikret Orman, net bir cevap alamaması nedeniyle farklı alternatiflere yönelmek durumunda kaldı. Porto, iki oyuncuyu kiralamayı değil, bonservis bedeliyle satmayı planlıyor.