SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Osmanlıspor – Midtjylland maçı saat kaçta, hangi kanalda? Canlı izle

Avrupa Ligi'ndeki temsilcilerimizden Osmanlıspor ilk maçı deplasmanda Midtjylland'ı 1-0'la geçerek rövanş için önemli bir avantaj sağladı. Osmanlıspor ile Midtjylland rövanş maçında karşı karşıya gelecek. Peki ya Osmanlıspor - Midtjylland maçı ne zaman? Osmanlıspor - Midtjylland maçı saat kaçta? Osmanlıspor - Midtjylland maçı hangi kanalda?

Güncellenme: 09:42, 24/08/2016
Osmanlıspor – Midtjylland maçı saat kaçta, hangi kanalda? Canlı izle
Avrupa Ligi'ndeki temsilcilerimizden Osmanlıspor ilk maçı deplasmanda Midtjylland'ı 1-0'la geçerek rövanş için önemli bir avantaj sağladı. Osmanlıspor ile Midtjylland rövanş maçında karşı karşıya gelecek. Peki ya Osmanlıspor – Midtjylland maçı ne zaman? Osmanlıspor – Midtjylland maçı saat kaçta? Osmanlıspor – Midtjylland maçı hangi kanalda? işte tüm soruların cevabı haberimizde…

OSMANLISPOR – MIDTIYLLAND MAÇI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA? 

UEFA Avrupa Ligi'ndeki temsilcilerimizden Osmanlıspor ile Midtjylland maçı 25 Ağustos Perşembe günü 21.00'de Ankara Osmanlı Stadı'nda karşı karşıya gelecek.

OSMANLISPOR – MIDTIYLLAND MAÇI HANGİ KANALDA? 

UEFA Avrupa Ligi'ndeki temsilcilerimizden Osmanlıspor ile Midtjylland maçı 25 Ağustos Perşembe günü 21.00'de Ankara Osmanlı Stadı'nda karşı karşıya geleceği mücadele Beyaz TV'den naklen yayınlanacak.