SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Aziz Yıldırım: Zararlarımızı karşılayacaklar

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, NTV'de katıldığı canlı yayında TFF'ye karşı maddi kayıplarını karşılamak amacıyla çalışmalara başlayacaklarını belirtti.

Güncellenme: 23:55, 24/08/2016
Aziz Yıldırım: Zararlarımızı karşılayacaklar

Aziz Yıldırım, NTV’de katıldığı canlı yayında, 2011-2012 sezonunda Avrupa’ya gönderilmemeleri nedeniyle TFF’ye karşı çalışmalara başlayacaklarını belirtti ve dönemin TFF Başkanı Mehmet Ali Aydınlar’ın verdiği sözü tutmasını istedi.

İşte Aziz Yıldırım’ın açıklamaları…

Önümüzdeki günlerde Fenerbahçeli hukukçuları çağıracağız. Fenerbahçe'nin Avrupa'ya gönderilmeme sebebi TFF'dir. Bu konuda TFF ile görüşeceğiz. Parasal kayıplarımızı isteyeceğiz. Bunu alamazsak mahkeme yolu başlıyor. 40 milyon- 50 milyon almak için davalar açmayacağız. Büyük davalar açacağız. Buradan o zamanki TFF başkanı Mehmet Ali Aydınlar'ın Fenerbahçe'ye sözü vardır. Bu siyasi bir dava olarak çıkarsa Aziz Yıldırım'a iade-i itibar çalışmalarının başında ben olacağım demişti. 45 milyonluk tazminatı cebimden ödeyeceğim diye biz sözü var. Söz namustur, bunları bekliyoruz. UEFA ve TFF'de rakamlar büyüyecek. Bütün her şeyi ortaya koyacağız. Önümüzdeki haftadan itibaren konuşmaya başlıyoruz.

Yayınlanma Tarihi:22:18,