SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray yönetimi Porto'dan Josue'yi kiralık olarak renklerine bağladı, Teknik Direktör Jan Olde Riekerink'in eli rahatladı. Orta sahada ofansif ve defansif görevler üstlenebilen 25 yaşındaki futbolcu, Hollandalı hocanın planlarında önemli rol üstlenecek. Portekizli yıldızı joker olarak kullanmayı planlayan Riekerink, Josue'ye Selçuk ve Sneijder'in bölgelerinin yanı sıra kanatlarda da görev verecek.

İLGİLİ HABERİyi varsın Musleraİyi varsın Muslera

Sağlık kontrolünden geçen, maçı tribünden izleyen Josue, “Oynamak için sabırsızlanıyorum. Türkiye'ye tekrar döndüğümve Galatasaray gibi büyük bir takımda forma giyeceğimiçin gurur duyuyorum”yorumunda bulundu.

DIARRA BİTİYOR

Galatasaray, Lassana Diarra'ya kavuşuyor. Fransız yıldızın çektiği rest sonrası Marsilya, Diarra'nın bonservisini bedelsiz olarak vermeyi kabul etti. 31 yaşındaki ön libero da eski kulübü L.Moskova ile olan sorunlarını çözdü. CAS'ın 10 milyon Euro ceza kestiği Diarra ve avukatları Rus yöneticilerle görüştü ve 5 milyon Euro'ya el sıkıştı. Yönetici Levent Nazifoğlu, birkaç güne Diarra transferinin netleşeceğini söyledi. Cimbom'un Fransız yıldıza perşembeye kadar süre tanıdığı belirtildi.