SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Geçtiğimiz sezon TRT Spor’da Ersin Düzen’in hazırlayıp sunduğu Stadyum programında yorumculuk yapan Hakan Ünsal’ın, yeni sezonda Lig TV’de olacağı öğrenildi. Kanal ile görüşme halinde olan başarılı yorumcunun, anlaşmak üzere olduğu iddia belirtildi.

İLGİLİ HABERTRT`de Hakan Ünsal ile yollar ayrıldıTRT`de Hakan Ünsal ile yollar ayrıldı

15 Temmuz darbe girişiminin ardından yeni bir yapılanmaya giden TRT Spor, yeni yayın döneminde Hakan Ünsal’ın sözleşmesini yenilememe kararı almıştı. Bu kararın, Ünsal’ın futbolculuğu döneminde Fetullah Gülen ile bir araya geldiği görüntüler nedeniyle alındığı iddia edilmişti. Ünsal ise CNNTürk katıldığı bir canlı yayında FETÖ ile ilişkisinin çok uzun zaman önce kestiğini söylemişti.

İLGİLİ HABERG.Saraylı eski futbolculara FETÖ için suç duyurusuG.Saraylı eski futbolculara FETÖ için suç duyurusu

Ünsal’ın yeni sezon öncesi Lig TV yöneticileri ile görüştüğü ve tarafların anlaşmaya yakın olduğu öğrenildi. Ünsal’ın, Trabzonspor’un başına geçtiği için kanaldan ayrılan Ersun Yanal’ın yerine geçeceği söylendi. Ünsal’ın yeni sezonda Lig TV’de yayınlanan ve Şansal Büyüka’nın sunduğu Maraton programında Tümer Metin ile birlikte Süper Lig maçlarını yorumlayacağı öğrenildi.

 

Yayınlanma Tarihi:16:28,