SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’da Caner Erkin sesleri yükseliyor!

Fenerbahçe'de sözleşmesi bitince İtalya Serie A ekibi Inter'e 3 yıllık imza atan Caner Erkin, Roberto Mancini'nin ardından göreve gelen Frank de Boer’in gözüne giremedi! Hollandalı teknik adamın, milli futbolcuyu kadroda görmek istememesi üzerine Carole dışında sol beki bulunmayan Galatasaray'ın gündemine geldi.

Güncellenme: 13:40, 23/08/2016
Galatasaray’da Caner Erkin sesleri yükseliyor!

Fenerbahçe’den ayrılıktan sonra Roberto Mancini’nin isteği doğrultusunda Inter kadrosuna katılan Caner Erkin, hoca değişikliğinin kurbanı oldu.

Yeni hoca Frank de Boer'in İtalya Serie A’nın ilk haftasında 2-0 kaybedilen Chievo maçında kadroya aldığı ama oynatmadığı Caner'in, Galatasaray'ın radarına girdiği öğrenildi. Kadrosunda Carole dışında sol bek bulunmayan sarı-kırmızılıların, milli futbolcuyla ilgili gelişmeleri yakından takip ettiği bildirildi. Caner'in geleceği hakkında ise menajeri Batur Altıparmak konuştu.

“ÖNÜNDE 3 SEÇENEK VAR”

Altıparmak, “Caner İnter'de kalabilir de, ayrılabilir de. Kesin ayrılacak gidecek diye bir şey yok. Buna Caner karar verecek. Şu anda Caner'in önünde üç alternatif var. İnter'de kalıp mücadelesini devam ettirerek formayı almak. İkincisi, Avrupa'da İtalya'da veya başka bir ülkede devam etmek. Üçüncü alternatifi de Türkiye'ye bir takıma dönmek. Buna da en geç 48 saat içinde karar verecek” dedi.

Yayınlanma Tarihi:09:55,