SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe Kulübü’nde ilginç olay

Fenerbahçe Kulübü'nde ilginç bir olay yaşandı. Mustafa Kaan Ünal isimli biri Fenerbahçe Kulübü'ne “FETÖ'cü Fener'e himmet parası ” notuyla 1 TL gönderdi. Fenerbahçe'de aynı kişiye 1 TL'yi geri gönderdi ve açıklamaya "Atatürk’ün Takımı Fenerbahçe Himmet Parası Kabul Etmez" yazdı.

Güncellenme: 15:00, 23/08/2016
Fenerbahçe Kulübü’nde ilginç olay

Fenerbahçe, olay hakkında şu açıklamayı yayınladı:

Kulübümüzün muhasebe görevlilerinin 22.08.2016 günü rutin çalışmaları sırasında, kulüp hesaplarından birine, Mustafa Kaan Ünal isimli bir şahıstan “FETÖCÜ FENER'E HİMMET PARASI” notuyla 1 TL gönderildiği tespit edilmiştir.

Konunun fark edilmesi üzerine; bahse konu şahsa, “Atatürk'ün Takımı Fenerbahçe Himmet Parası Kabul Etmez” notuyla aynı meblağ geri gönderilmiştir.

Fenerbahçe Spor Kulübü, Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün kulübü olup her türlü gerici, yıkıcı ve bölücü akımlara karşı tarihinin her aşamasında mücadele etmiştir. Nitekim FETÖ'nun devlete ve sivil organizasyonlara sızma ve bu kurumları ele geçirme girişimi Türkiye'de ilk defa FENERBAHÇE tarafından püskürtülmüştür. Bugün itibariyle taraflı tarafsız toplumun her kesimi FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ'NÜN, FETÖ TERÖR ÖRGÜTÜ karşısındaki mücadelesini açıkça takdir etmektedir.

Bu bağlamda, adı geçen şahısla ilgili suç duyurusu yapılmıştır.

Kamuoyunun bilgisine sunarız.

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ

olayayay