SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Eyüp Arın’dan iddialı açıklamalar

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Adanaspor’un Teknik Sorumlusu Eyüp Arın, takımda yeni oyuncuların bulunduğunu ve bu oyuncuların oynadıkça daha da iyi bir performans ortaya koyacağını kaydederek, “Bu takımın oynadıkça bu lige damga vuracağına inanıyorum. İnşallah can yakmaya bu haftadan itibaren başlarız” dedi.

Güncellenme: 09:41, 23/08/2016
Eyüp Arın’dan iddialı açıklamalar

Adanaspor, Osman Yereşen Tesisleri'nde alt yapı sorumlusu Eyüp Arın nezaretinde çalışmalarını sürdürüyor. Antrenman öncesi açıklamalarda bulunan Arın, cumartesi günü karşılaşacakları Kasımpaşa’nın ligin deneyimli ekiplerinden bir tanesi olduğuna dikkat çekerek, “Gerçekten bu lige damgasını vuran bir takım. Ama bizim takımımızın da oynadıkça bu lige damga vuracağına inanıyorum. Oyuncularımız birbirini tanıdıkça, birbirlerini sahada tamamladıkça, Bursaspor maçında gördüğümüz kadarıyla ligde can yakacak bir ekip. Bu ekip çalıştıkça çok daha iyi olacak. Zor bir maç oynayacağız. Amacımız orada Adanaspor'u en iyi şekilde temsil edip puan ve puanlarla dönmek. Bunu başarabilecek bir ekibimiz var. İnşallah can yakmaya bu haftadan itibaren başlarız” diye konuştu.

Kasımpaşa'nın Trabzonspor'a 2-0 yenildiği maçı izlediğini ve teknik ekip ile beraber analizler yaptıklarını kaydeden Arın, oyunculara bu analizleri paylaşacaklarını söyledi. Arın, ‘Nöbetçi Hoca' yakıştırması ile ilgili bir soruya ise, “Beni Adana tanıyor. Ben Adanaspor'un bir neferiyim. 40 yıldır bu camianın içindeyim. Adanaspor benim için ayrı bir can ve kan demektir. Ben futbolcusuyum, hocasıyım, taraftarıyım, en gönüllü insanıyım” cevabını verdi.