SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Gaziantep Teknik Direktörü İsmail Kartal, “Gençlerbirliği sonuç olarak maçı kazanmayı hak etmiştir. Bizim eksiklerimiz var. Bu eksiklerimizi gidermek için başkanımız, yöneticilerimiz hep beraber uğraşıyoruz. İnşallah en kısa zamanda bu eksiklerimizi de giderip, iyi bir Gaziantepspor izletmek istiyoruz” dedi.

Gaziantep Teknik Direktörü Kartal, Gençlerbirliği karşısında ligin ilk haftasında deplasmanda alınan 2-0'lık mağlubiyet sonrası düzenlenen basın toplantısında karşılaşmayı değerlendirdi.

Gençlerbirliği'nin maça iyi başladığını ve golde bulduğunu belirten Kartal, “Bunun haricinde birkaç tane daha gol bulabilirlerdi. Biz ilk devre beklentilerin altında mücadele ettik. Rakibimiz karşısında hiçbir pozisyon üretemedik. İkinci yarı biraz toparlandık. Daha dengeli bir oyun ortaya koyduk. Biraz daha iyi mücadele ettik.

Birkaç tane de pozisyon bulduk; duran toplardan da olsa. Gençlerbirliği sonuç olarak maçı kazanmayı hak etmiştir. Bizim eksiklerimiz var. Bu eksiklerimizi gidermek için başkanımız, yöneticilerimiz hep beraber uğraşıyoruz. İnşallah en kısa zamanda bu eksiklerimizi de giderip, taraftarımıza iyi bir Gaziantepspor izletmek istiyoruz” diye konuştu.