SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İlhan Cavcav’dan hakem ve gazeteci tepkisi!

Gaziantepspor'u 2-0 yenerek sezona galibiyetle başlayan Gençlerbirliği'nde başkan İlhan Cavcav, maç sonunda açıklamalarda bulundu.

Güncellenme: 23:04, 21/08/2016
İlhan Cavcav’dan hakem ve gazeteci tepkisi!

Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav, Gaziantepspor’u 2-0 mağlup ettikleri karşılaşma sonrasında açıklamalarda bulundu. Cavcav, mücadelenin hakemi hakkında sitem ederken, takımın teknik direktörü İbrahim Üzülmez hakkında yaptığı açıklamalarla ilgili olarak da, “Bir insan bir arkadaşına, bir dostuna samimi olarak her şeyi itiraf eder. Bu demek değildir ki bunu kamuoyuna aktarmak doğru bir olay değil, bu gazetecilik değil” dedi.

Gençlerbirliği Başkanı Cavcav, maçın hakemine eleştirilerde bulundu. Merkez Hakem Komitesi’ne seslenen İlhan Cavcav, “Genç, çok dinamik, değerli bir hakemimiz ama futbolun içinden birisi olarak çok hata yaptığını, özellikle ikinci devre mağlup olmamız için ne gerektiyse onu yaptı. Şans yanımızdaydı, ikinci golü attık ve ilk maçımız çok önemli bir galibiyet aldık” ifadelerini kullandı.

İbrahim Üzülmez hakkında yaptığı açıklamalarla ilgili konuşan Cavcav, “Gerek görmüyorum. Çünkü bir insan bir arkadaşına, bir dostuna samimi olarak her şeyi itiraf eder. Bu demek değildir ki bunu kamuoyuna aktarmak doğru bir olay değil, bu gazetecilik değil” değerlendirmelerinde bulundu.

Yayınlanma Tarihi:23:00,