SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Burak üzüntüsünü sosyal medyadan dile getirdi

Çin'in Beijing Guoan takımında forma giyen milli futbolcu Burak Yılmaz, dün ikinci kez baba olmanın mutluluğunu yaşadı. Eşinin erken doğum yapması nedeniyle ailesinin yanında olamayan Yılmaz, sosyal medyadan üzüntüsünü dile getirdi.

Güncellenme: 13:12, 21/08/2016
Burak üzüntüsünü sosyal medyadan dile getirdi

Çin’in Beijing Guoan takımında forma giyen milli futbolcu Burak Yılmaz, dün ikinci kez baba olmanın mutluluğunu yaşadı. Yıldız futbolcu, eşinin erken doğum yapması sebebiyle ailesinin yanında olamadığı için üzgün olduğunu söyledi. Yılmaz, resmi sosyal medya hesabından, “Bir baba için en zor gecelerden birini bir telefon kadar yakın ama dokunamayacak kadar uzaklarda yaşadım” ifadelerini kullandı.

Burak Yılmaz’ın sosyal medyadan yaptığı paylaşım:

Hoşgeldin Derin’im… 23 Ağustos’ta gelecektin, ben de bu kadar uzakta olamayacak ve seni doğar doğmaz kucaklayacaktım. Bir baba için en zor gecelerden birini bir telefon kadar yakın ama dokunamayacak kadar uzaklarda yaşadım. Planladığımız tarihten erken gerçekleşen doğum nedeni ile ailemin yanında olamasam da, Allah’ıma çok şükür ki ikinci evladımız Derin’im ve eşim için sağlıklı bir doğum gerçekleşti. Dün gece hastaneye giden, ilgilenen, arayan ve destek olan herkese çok ama çok teşekkür ederim. Allah’ımdan herkese bu duyguyu nasip etmesini dilerim. Nazlı’m, Derin’im hasretle sizi kucaklayacağım günü bekliyorum. Burak Yılmaz…

detay_resim

Yayınlanma Tarihi:13:05,