SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Karşılaşmaya etkili başlayan ekip ev sahibi Boluspor oldu. Paslaşılarak kullanılan köşe vuruşunda Andre Santos’un ortasında Diarra topu ağlarla buluşturdu ve Boluspor bu golle 1-0 öne geçti.

İkinci yarıya golle başlayan taraf ise Sivasspor oldu. Boluspor adına ilk golü atan Diarra 55’inci dakikada gelişen atakta ters kafa vuruşunda top ağlarla gönderdi ve Sivasspor 1-1’lik eşitliği yakaladı.

Bu golden sonra baskının iyice arttıran Boluspor 78.dakikada eski Fenerbahçeli Andre Santos’un bulduğu golle 2-1 öne geçti. Dakikalar 80’i gösterdiğinde bu sefer geçtiğimiz sezonun başarılı genç oyuncusu Emre Kılınç farkı 2’ye çıkaran golü kaydetti.

Maçın son dakikalarında ise sahneye yine Andre Santos çıktı ve attığı golle skoru 4-1’e getirerek maçın skorunu belirledi.

STAT: ATATÜRK

HAKEMLER: Volkan Bayarslan, Süleyman Özay, İlker Takpak

BOLUSPOR: Soner- Furkan, Necati, Diarra, Özgür Özkaya, Özgür İleri , Yusuf Emre, Tunahan,(Dk. 61 Jansen), Andre Santos(Dk. 89 Emrullah ), Emre, Rydell(Dk. 73 Berat )

SİVASSPOR: Tolgahan- Ahmet, Oumari, Boye, Ziya, Hakan, Kerim (Dk. 20 Beykan), Adem(Dk. 72 Galip), Burhan, Leandrinho, Barrales(Dk. 64 Ergin)

GOLLER: Dk. 12 Diarra, Dk. 78 Ziya (kendi kalesine), Dk. 80 Emre (Boluspor), Dk. 55 Diarra (kendi kalesine) (Sivasspor)

SARI KARTLAR: Dk. 39 Furkan, Dk. 40 Özgür Özkaya, Dk. 48 Andre Santos (Boluspor), Dk. 44 Ahmet, Dk. 79 Galip (Sivasspor)

 

Yayınlanma Tarihi:21:37,