SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’ta Samir Nasri zamanı

Şampiyon kadrosunun aslarını birbir kaybeden Beşiktaş, Samir Nasri transferiyle takımdaki ayrılıklardan yakınan Şenol Güneş ve taraftarın yüzünü güldürmeye hazırlanıyor.

Güncellenme: 08:44, 21/08/2016
Beşiktaş’ta Samir Nasri zamanı

Beşiktaş yönetimi, günlerdir yoğun görüşmeler halinde olduğu kanat oyuncusu Samir Nasri’nin kiralık olarak kadroya katıldığını her an resmen açıklayabilir. Başkan Fikret Orman ve yönetici Umut Güner'in İngiltere'deki temasları sonucu Manchester City ile her konuda anlaşma sağlanırken, Fransız yıldızla yapılan yıllık ücret pazarlıklarında son aşamaya gelindi. Takım içi dengeleri de gözeten Beşiktaş, Manchester City'den haftada 120 bin Pound alan Nasri’nin bu ücretinde indirim sağlamaya çalışıyor.

İLGİLİ HABEREtrafımızda olup bitenlere duyarsız kalamayızEtrafımızda olup bitenlere duyarsız kalamayız

İngiliz kulübüyle 3 yıl daha sözleşmesi olan 29 yaşındaki futbolcunun satın alma opsiyonuyla kiralanmasına artık bitti gözüyle bakılıyor. Nasri’nin sosyal medya hesabında Manchester City'nin oyuncusu olduğu ifadesini ve takımının formasıyla bazı fotoğraflarını kaldırması da siyah-beyazlıları heyecanlandıran bir başka gelişme oldu. Her iki kanatta ve forvet arkasında oynayabilen yıldız oyuncunun transferinin, yaprak dökümünün ardı arkasının kesilmediği Beşiktaş'a ilaç gibi geleceği kesin…