SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Şanlıurfa’da transfer yasağı kalktı

Şanlıurfaspor Basın Sözcüsü Şeyhmus Göçmez, Şanlıurfaspor’un transfer engelinin ortadan kaldırıldığını belirterek emeği geçen herkese camia adına teşekkür ettiklerini belirtti

Güncellenme: 16:14, 20/08/2016
Şanlıurfa’da transfer yasağı kalktı

Perşembe günü Tahkim Kurulu kararlarında doğru sonucun çıktığını ve Şanlırfaspor'un haklı olduğunun altını çizen Şeyhmus Göçmez, “Uzun zamandır kulüp olarak bu konuda mücadelemizi sürdürdük. Haziran ayında almış olduğumuz 2 dönem transfer yasağı cezasını yaptığımız girişimler sonucu kaldırdık. TFF Tahkim Kurulu da kulübümüze hak verdi ve karar lehimize sonuçlandı. İnşallah bundan sonra bu tür sorunlarla karşılaşmayız” dedi.

Diğer bir sıkıntının da borçlar olduğunu kaydeden Basın Sözcüsü Göçmez, “Şanlıurfaspor Yönetim Kurulu olarak yaklaşık 2 milyon Türk Lirası olan bu borcu ödedik ve transferlerimizi gerçekleştirdik. Transferlerimizin takıma faydalı olacağını düşünüyoruz. Yarın ilk maçımıza yeni oyuncularımızın da katılımı ile çıkacağız. İnşallah ilk maçımızdan 3 puan alarak taraftarlarımıza hediye ederiz” ifadelerini kullandı.

Tahkim kurulu ve transfere engel borçların ödenmesinde emeği geçen herkese teşekkür eden Göçmez, “Başta Bakanımız Faruk Çelik, Eyyübiye Belediye Başkanı ve Fahri Başkanımız Mehmet Ekinci, Kulüp Başkanımız İsmail Bağıban ve tüm yönetim kurulumuzun yanı sıra burada emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz” diye konuştu.