SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

PTT 1’inci Lig’in ilk hafta karşılaşmasında pazartesi günü evinde Eskişehirspor ile oynayacak Balıkesirspor’da forma numaraları belli oldu. Kırmızı beyazlılarda geçen sezon 86 numaralı formayı giyen orta saha oyuncu Dilaver’in yeni sezonda ise Balıkesir’in de plakası olan 10 numara ile sahaya çıkacağı belirtildi.

Taraftarın sevgilisi kaleci Vukovic ise yine 1 numarayı tercih etti, sağ bek Okan Alkan da 12 numarayı seçti. Geçtiğimiz sezonun asları forma numaralarını değiştirmezken, Eray 5, Bülent Cevahir 61, Glumac 44, Hüseyin Tok 54, Tadic 17 numaradan vazgeçmedi.

Bir sezonluk aranın ardından takıma dönen Burak Çalık, Ante Erceg’in Hajduk Split’e transfer olmasıyla birlikte 24 numaralı formasına yeniden kavuştu. Balıkesirspor’un yeni yabancılarından Christian Bekamenga geçtiğimiz sezon Genero Zeefuik’in giydiği 9 numarayı, Foxi Kethevoama 80, Dauted N’Dongala da 11’i seçti.

Yeni transferlerden Mehmet Boztepe 7, Nizamettin 8, Abdülkadir Özgen 99, Atilla Özmen 19, Doğa 25, İshak 87 ve Oğuz da 15 numarayı sırtında taşıyacak.