SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Özel müsabakalarda Bölgesel Amatör Lig takımlarından Yeşilova’ya 2-1, Ayvalıkgücü’ne 1-0 yenilip Sökespor ile golsüz berebere kalan Fırtına sadece 3’üncü Lig temsilcisi Bergama Belediyespor’u 1-0 mağlup ederken teknik direktör İlker Seven’le görüşen Başkan Çetin Kayışlı ve yöneticiler sert eleştirilerde bulundu.

Başkan Kayışlı’nın görüşmede, “Takımın yaş ortalaması 19 ancak çocuklar ayakta duramıyor. Bu kadar kötü oynamamalıyız. Sonuçlar önemli değil ama futbolumuz umut vermiyor” dediği belirtildi.

Takım kaptanları Mehmet İncebacak, Adil Demirbağ ve Emre Çapar’la da görüşen Başkan Kayışlı’nın, “Yeni sezonda takımdan çok şey bekliyorum. Hepiniz altyapı patentli oyuncularsınız. Bu formaya sahip çıkın, yenilseniz de herkes sizi alkışlasın” ifadelerini kullandığı kaydedildi.

İlker Seven ise yaptığı açıklamada lige kadar hazır olacaklarını söyledi. Genç futbolculara güvenin tam olduğunu belirten Seven, “Günde çift idman yapıyoruz. Yoğun antrenman programının ardından maçlara çıkıyoruz. Biraz dozajı düşüreceğiz. 3 özel müsabaka daha oynayıp lige kadar eksiklerimizi kapatacağız” diye konuştu.

Yayınlanma Tarihi:13:11,