SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Türkiye 1’inci Ligi’nde sezonun ilk maçında pazartesi günü Eskişehirspor’u konuk etmeye hazırlanan Balıkesirspor’da şu ana dek sadece 679 kombine biletin satılması yönetimi sıkıntıya soktu.

Başkan Feyyaz Çiftçi, taraftarlara kombinelere ilgi göstermeleri için çağrı yaptı, “Bu rakamın Balıkesirspor için çok az olduğunu kabul etmeliyiz. Kombine satışlarının Eskişehirspor maçı öncesi artmasını umut ediyoruz. Taraftarlarımızın kombine kart alarak, maçlara gelip takımlarına destek vermesini istiyoruz” dedi.

Başkan Çiftçi, kombine fiyatlarını kale arkası 100, maraton 125, kapalı 225 ve VIP tribün için 1000 TL olarak belirlediklerini de ifade ederek, “Fiyatları düşük tuttuk. Önceki yıllara göre çok uygun rakama taraftarımız stada girebilir” diye konuştu.

Öte yandan taraftarların Eskişehirspor maçı öncesi kombineler dışında 358 bilet aldığı bildirildi. Karşılaşmanın bilet fiyatları kapalı tribün birinci kategori 50, ikinci kategori 20, maraton 10, misafir ve kale arkası tribün için 7.5 TL olarak satışa sunuldu.