SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Tami: Fenerbahçe kendi gücünü gösterdi

Grasshoppers Teknik Direktörü Pierluigi Tami, Fenerbahçe'nin daha kaliteli bir takm olduğunu ve kendi gücünü gösterdiğini vurguladı.

Güncellenme: 23:26, 18/08/2016
Tami: Fenerbahçe kendi gücünü gösterdi

Grasshoppers Teknik Direktörü Pierluigi Tami, Fenerbahçe ile aralarında fark olduğunu belirterek, sarı-lacivertlilerin favori olduğunu belirtti.

UEFA Avrupa Ligi Play-Off Turu ilk maçında Grasshoppers, Fenerbahçe ile deplasmanda oynadığı mücadeleyi 3-0 kaybetti. Karşılaşma sonrasında düzenlenen basın toplantısında Grasshoppers Teknik Direktörü Pierluigi Tami açıklamalarda bulundu.

Takımının genç futbolculardan oluştuğunu söyleyen Tami, “Çok iyi bir seviyeyi gördüler. Ellerinden geleni yaptılar. Fenerbahçe ilk dakikadan 3-0'a kadar kalitesini gösterdi” diye konuştu.

Futbolda her şeyin mümkün olduğunu söyleyen Tami, “Sorun burada sonuç değil. Fenerbahçe gibi takımın Zürih'te de aynı sonucu verebileceğini düşünüyorum. İki takım arasında fark var. Bu gibi takımlarla bu seviyede ilk maç. Olumlu oynadılar. Bizim bir şeyler öğrenmemiz lazım. Elimizden gelen her şeyi deneyeceğiz. Ama Fenerbahçe kendi gücünü gösterdi. Favoriler, favori kalacaklar” şeklinde konuştu.