SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’dan cezaya ilk tepki

Galatasaray, PFDK tarafından verilen 1 maçlık cezaya karşı tepki verdi. Yönetim kurulu üyesi Levent Nazifoğlu, deplasman yasağının kalması gerektiğini söyledi.

Güncellenme: 19:10, 18/08/2016
Galatasaray’dan cezaya ilk tepki

Galatasaray Sportif AŞ Yönetim Kurulu Üyesi Levent Nazifoğlu, NTV Spor’a yaptığı telefon bağlantısında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Nazifoğlu, Türkiye Futbol Federasyonu Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu’nun takımımıza verdiği 1 maç seyircisiz oynama cezası ile ilgili olarak, “İlk maçımıza çok iyi hazırlanmıştık. Sezonun ilk maçı bizim düğün gecemiz olacaktı. Gelin damat var ama taraftar yok. Bir yanımız eksik olacak” diye konuştu.

Nazifoğlu, Konya’da yaşanan sahaya meşale atma hadisesine ilişkin; “Toplumun diğer fertleri bu konuda tepki koymalı. Yanlış hareketlerin karşısında olmalıyız” derken deplasman yasağı için, “Her şeye rağmen deplasman yasağının kalkmasını istiyorum. Bunu başarabiliriz. Deplasman yasağı kalkmasını istemeyenlerin ekmeğine yağ sürmeyelim” ifadelerini kullandı.

“Yeni sezon için fazla bir zaman kalmadı” diyen Nazifoğlu’nun transfer hakkındaki sözleri ise şöyle: “Tüm takımlar son kozlarını oynuyor. Bizim de transfer ile ilgili son çalışmalarımız sürüyor. Galatasaray taraftarı en yakın zamanda transfer müjdesini alacak…”