SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’de geçen sezon bekleneni veremeyen, Vitor Pereira ile arasındaki sorun nedeniyle adı sıkça ayrılık haberleriyle anılan Robin van Persie, yeni sezonda 10 numaralı formayı giyecek. Diego Ribas’ın takımdan ayrılmasıyla boşa çıkan 10 numarayı sırtına geçiren Hollandalı yıldız, Instagram’dan mesaj yayınladı.

Robin van Persie’nin Instagram hesabından Türkçe ve İngiliz olarak yayınladığım mesaj şöyle;

Forma numaramı 10 numara olarak değiştirmeye karar verdim. Yeni sezon, yeni şanslar, yeni bir başlangıç!! Fenerbahçe tarihinde 10 numara çok özel bir numara. Bir çok büyük oyuncunun giydiği 10 numaralı formayı giyecek olmak büyük bir onur.

11 numaralı formamı satın alarak bana destek veren herkese söylemek istiyorum: lütfen endişelenmeyin, sizin desteğinizi hala hissediyorum ve bu beni çok mutlu ediyor. Haydi hep birlikte harika bir sezon geçirelim.

Forma numaramı 10 numara olarak değiştirmeye karar verdim. Yeni sezon, yeni şanslar, yeni bir başlangıç!! Fenerbahçe tarihinde 10 numara çok özel bir numara. Bir çok büyük oyuncunun giydiği 10 numaralı formayı giyecek olmak büyük bir onur. 11 numaralı formamı satın alarak bana destek veren herkese söylemek istiyorum: lütfen endişelenmeyin, sizin desteğinizi hala hissediyorum ve bu beni çok mutlu ediyor. Haydi hep birlikte harika bir sezon geçirelim. I have decided to change my shirt number to number 10. New season, new chances and new start!! In Fenerbahçe’s history number 10 is a very special number that has been worn by lots of Fenerbahçe’s big players, wearing this number is a big honour. To everybody that has shown their support to me with the purchase of a number 11 jersey please don’t worry, I still feel your support and appreciate it a lot. lets make it an excellent season all together. #fenerbahçe

Robin van Persie (@robinvanpersie) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Yayınlanma Tarihi:19:48,