SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Joshua: Bursaspor’a gelmek için savaş verdim

Bursaspor’un yeni transferi Joshua John, Bursaspor’a gelmek için adeta savaş verdiğini belirterek, “Benim için büyük bir fırsattı. Hocayı da Galatasaray’da yaptığı işlerden tanıyorum. Burada olmak benim için büyük bir fırsat” dedi.

Güncellenme: 20:30, 16/08/2016
Joshua: Bursaspor’a gelmek için savaş verdim

Bursaspor’un Danimarka’nın Nordsjaelland takımından kadrosuna dahil ettiği Joshua John, akşam saatlerinde yapılan antrenman öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Bursaspor’a geldiği için çok mutlu olduğunu ifade eden Joshua, “Büyük bir kulüp. Güzel bir taraftarı var. Birçok insanlar bu kulüple ilgili bir şeyler anlattı. Forma giymek için sabırsızlanıyorum. Türkiye'de oynayan çok Hollandalı oyuncu olduğu için bilgi sahibim. Burada olmaktan çok mutluyum. Hızlı bir oyuncuyum. Sağ ya da sol kanatta oynamam çok önemli değil. Umarım takım arkadaşlarım özelliklerimi tanırlar ve onlar da bana yardımcı olurlar” dedi.

İLGİLİ HABERHamza Hamzaoğlu: Çilek tadında oyunculardan bakarızHamza Hamzaoğlu: Çilek tadında oyunculardan bakarız

“RYAN DONK İLE KONUŞTUM”

‘Türkiye'ye gelmeden önce Hollandalı oyunculardan bilgi aldın mı?' sorusuna ise Joshua, “Galatasaray'dan Ryan Donk ile konuştum. Ligi biliyorum. Lige gidip orada hedefe ulaşmak futbolculuğun bir parçası. Bunu başaracağıma inanıyorum. Türkiye güzel bir ülke” diye konuştu.

Kendisini hazır hissettiğini ifade eden Hollandalı, “2 aydır antrenman yapıyordum. Danimarka ligi başlamıştı. Kendimi hazır hissediyorum” dedi.

Bursaspor'a gelebilmek için savaş vermek zorunda kaldığını ifade eden Joshua, “Benim için büyük bir fırsattı. Hocayı da Galatasaray'da yaptığı işlerden tanıyorum. Burada olmak benim için büyük bir fırsat” diye konuştu.

Taraftarlarla ilgili çok video gördüğünü dile getiren John, “Futbol oyuncusu olarak büyük bir kalabalığa karşı oynamak istersiniz. O da burada var. Umarım ben ve takımım bu taraftarla başarıya ulaşabiliriz” şeklinde konuştu.