SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray ve Beşiktaş, TFF Süper Kupa Finali’nde oynanan maç öncesi ve sonrası olaylara binaen Profesyonel Futbol ve Disiplin Kurulu’na (PFDK) sevk edildi. TFF konu ile ilgili şu açıklamayı yaptı:

BEŞİKTAŞ A.Ş. Kulübü’nün 13.08.2016 tarihinde oynanan BEŞİKTAŞ A.Ş.-GALATASARAY A.Ş. Turkcell Süper Kupa müsabakasındaki “saha olayları” nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı’nın 52. maddesi uyarınca, “çirkin ve kötü tezahüratı” nedeniyle Süper Kupa Müsabakası Statüsü’nün 10/D maddesi uyarınca ve “merdiven boşluklarının boş bırakılmaması” nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı’nın 49. maddesi uyarınca PFDK’ya sevkine karar verilmiştir.

2- GALATASARAY A.Ş. Kulübü’nün 13.08.2016 tarihinde oynanan BEŞİKTAŞ A.Ş.-GALATASARAY A.Ş. Turkcell Süper Kupa müsabakasındaki “saha olayları” nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı’nın 52. maddesi uyarınca, “çirkin ve kötü tezahüratı” nedeniyle Süper Kupa Müsabakası Statüsü’nün 10/D maddesi uyarınca ve “merdiven boşluklarının boş bırakılmaması” nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı’nın 49. maddesi uyarınca PFDK’ya sevkine karar verilmiştir.

İLGİLİ HABERMaça değil, savaşa gitmişler!Maça değil, savaşa gitmişler!

İLGİLİ HABERPala ve sopalarla saldırdılarPala ve sopalarla saldırdılar

Yayınlanma Tarihi:14:32,