SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bursaspor stoper transferinden vazgeçti

Teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu’nun önceki gün Danimarka’ya giderek yerinde izlediği 26 yaşındaki defans oyuncusu Zanka Jörgensen transferinden yüksek maliyeti sebebiyle vazgeçildiği bildirilirken, Sönderjyske takımında forma giyen Pierre Kanstrup ise gösterdiği performansla geçer not alamadı.

Güncellenme: 16:31, 15/08/2016
Bursaspor stoper transferinden vazgeçti

İki oyuncuyu da yerinde izleyen ve ardından Bursa'ya dönen Hamzaoğlu'nun yeşil-beyazlı yönetim ile yaptığı değerlendirmede stoper mevkiine transfer yapılmaması yönünde karar alındığı bildirildi.

KOLBEİN SİGTHORSSON TRANSFERİNDE GERİ ADIM ATILDI Tomas Necid'in satılması durumunda golcü oyuncu transferine yönelecek olan yönetim, Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu'nun Galatasaray'ı çalıştırdığı dönemde kadroya katmak için uzun uğraş verdiği İzlandalı oyuncu Kolbeinn Sigthorsson'u listesine almıştı. Ancak bonservisi Fransa’nın Nantes takımında bulunan golcü ismin maliyetinin yüksek olması yeşil-beyazlı idarecilere geri adım attırdı.

BELKALEM BURSASPOR’A ÖNERİLDİ Öte yandan bonservisi Watford'da bulunan ve 2014-2015 sezonunda Trabzonspor'da kiralık olarak forma giyen Essaid Belkalem'in de Türkiye temsilcisi Hasan Çolakoğlu tarafından Bursaspor'a önerildiği bildirildi.

JOSHUA JOHN GELİYOR FC Nordsjaelland'dan 3 yıllığına kadroya katılan 27 yaşındaki kanat oyuncusu Joshua John'un da bugün akşam saatlerinde Bursa'ya geleceği öğrenildi.

Yayınlanma Tarihi:16:30,