SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Gözden çıkarılan Vitor Pereia'nın tüm yetkileri elinden alınırken, yönetim Portekizli hocayı en az zararla göndermenin hesaplarını yapıyor. Pereira, son günlerde yaşananların ardından “Ya sezon sonuna kadar olan tüm alacaklarımı ödeyin ya da buradan ayrılmam resti çekti. Bazı yöneticilerin Pereira ve yardımcılarının 4 milyon Euro'yu bulan parasını ceplerinden ödeyeceği öğrenildi. Pereira, noterin zabıt tutmaması için idmanlara çıkıyor ama yardımcılarıyla birlikte çalışmayı kenardan izlemekle yetiniyor.

İLGİLİ HABERFenerbahçe `Kumpas`a savaş açtı!Fenerbahçe `Kumpas`a savaş açtı!

Takımı, antrenör Fatih Yıldız çalıştırmaya devam ediyor. Grasshoppers maçına kadar yeni hoca getirilmezse takımı Yıldız'ın sahaya süreceği belirtildi. 3'lü savunmadan vazgeçecek olan Yıldız'ın, Mehmet Topal ve Robin van Persie'yi ilk 11'e monte edeceği belirtildi.

İLGİLİ HABERFenerbahçe`de son aday Guus HiddinkFenerbahçe`de son aday Guus Hiddink

PEREIRA'YA CEPTEN ÖDEME

Yönetim, Teknik Direktör Vitor Pereira ile sözleşmesinin feshi için bir araya geldi. Kulübe avukatıyla birlikte gelen Portekizli teknik adam yönetimin anlaşalım teklifini ‘yönetimin kendisine gösterdiği tavır' nedeniyle kabul etmedi ve alacağının tamamını istedi. Yönetim de Pereira'nın tavrı nedeniyle tazminatı ödeyerek yollarını ayıracak. Pereira ve yardımcılarının tazminatının bir kısmını yöneticiler kendi ceplerinden ödeyecek.