SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Robin van Persie’de inanılmaz değişim

Fenerbahçeli golcü Robin van Persie'de muhteşem bir değişim yaşanıyor. Antrenmanlarda hırslı çalışan Hollandalı golcünün asık suratından artık eser yok.

Güncellenme: 09:38, 13/08/2016
Robin van Persie’de inanılmaz değişim

Vitor Pereira’nın gönderilecek olmasıyla Fenerbahçe'de, Robin van Persie yeniden doğdu. Sezon sonunda “Pereira varsa ben yokum” diyerek rest çeken Hollandalı yıldızın küskün tavırları mazide kaldı. Arkadaşlarıyla sürekli şakalaşan, gülen Van Persie antrenmanların da en hırslı ismi olarak dikkat çekti. Başkan Aziz Yıldırım'ın yönetici arkadaşlarına ‘Bu sezonki en büyük transferimiz Robin van Persie olacak. Böyle oynarsa tribünleri ayağa kaldırır” dedi.

İLGİLİ HABERYetkisiz eleman PereiraYetkisiz eleman Pereira

Robin van Persie'den beklentilerini dile getiren Yıldırım, yaptığı özel görüşmede şu ifadeleri kullandı: “Sen bu takımın en önemli oyuncularından birisin. 1 numaralı forvetisin. Teknik heyetle yaşadığın sorunlar nedeniyle gerçek performansını sahaya yansıtamadın. Artık senden tamamen sahaya konsantre olmanı, senden büyük beklentileri olan Fenerbahçe taraftarlarını göstereceğin performans ve atacağın gollerle sevindirmeni istiyorum.”