SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Akşam aklına geldi, sabah uygula. Ne araştırma var, ne soruşturma, ne fikir alma… Dedim oldu yani!

Doğrunun hakkını vermek kadar yanlışa yanlış diyecek kadar da işimize saygılı, şehrimize, kurumlarımıza sahibiz. Trabzonspor yeni transferleri ile ilk kez görücüye İstanbul'da çıkacak. Bu aklı kim verdi uygulayıcılar bilmiyorum. Zincirleme yanlışlar…

Bu bir..

Forma tanıtımı İstanbul'da yapıldı. Kaldırın özel bir uçak, Arap firmasını getirin Trabzon'a, sözleşmeyi burada imzalayın. Şehrin tanıtımına katkı sağlayın. Valisi, belediye başkanı, STK'ları alın yanınıza tarihi bir mekanda sözleşme imzalayın… Yok! beyler bunu İstanbul'da yapacaklar.

Bu iki.

Yeni transferleri getirin Trabzon'a, toplu ya da tek tek kulüpte veya tarihi mekanların önünde sözleşme imzalatın. Şortla, barda, cafede, tatil köyünde imza attırmak kulübün marka değerine bir şey katmaz.

Etti mi üç!

Trabzonspor 6 hazırlık maçı yaptı. Bunların sadece birini TV yayınladı. Diğerlerini Youtube'dan izledik. Maçlar televizyonlara paket halinde satılabilirdi. Yeni transferler ilk olarak Bursa maçı ile İstanbul'da taraftarın huzuruna çıkacak. Komik ve düşündürücü… Halbuki gurbetçilerin mevsim itibarıyla Trabzon'a akın akın gittiğini bilmeyen yoktur. Hazırlık maçını A. Aker'de oynamak varken, neden İstanbul'da oynatırsınız?

Daha da saymıyorum!

Bu şehirde ilk 4 hafta taraftar maç izleyemeyecek. Hazırlık maçını İstanbul'da oynayın, formaları orada tanıtın, sponsorluk anlaşmasını İstanbul'da imzalayın, sonra gelin Trabzon'daki taraftardan birlik beraberlik, destek ve sabır isteyin. Yarın ürün ve kombine alması için çağrı yapın. Samimiyet dediğiniz kalbin görünmeyenlerini karşı tarafa aktarmasıdır. Kendinizi kontrol edin!

Yayınlanma Tarihi:08:39,