SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Selçuk İnan: “Geçen sezondan daha kötü olamayız”

Galatasaray Kaptanı Selçuk İnan, geçen sezondan daha iyi olacaklarını ve hedeflerinin şampiyonluk olduğunu söyledi.

Güncellenme: 20:32, 12/08/2016
Selçuk İnan: “Geçen sezondan daha kötü olamayız”

Galatasaray Kaptanı Selçuk İnan, hedeflerini bu sezon şampiyonluk olduğunu söyledi. Beşiktaş ile oynayacakları Süper Kupa maçı öncesi basın toplantısında konuşan tecrübeli futbolcu, geçen sezon kötü bir yıl geçirdiklerini ve bundan dersler çıkararak bambaşka bir Galatasaray seyrettireceklerini dile getirdi.

Selçuk İnan şu ifadeleri kullandı:

Geçen sene çok da iyi bir sezon geçirmedik. Futbol bu zaten. Böyle olması insanlara enterasan geliyor. Ondan önce de 3 kupa kazandık. Kötü diye nitelendirildiğimiz sezonda bile 1 kupa kazandık. İşler bazen istediğiniz gibi gitmeyebilir, ama önemli olan başını öne eğmeyip dik durabilmek… Geçen seneden kötü bir sezon geçiremeyiz. Böyle kötü geçmiş sezonun ardından öyle tecrübeler ediniyorsunuz ki, sonraki sezonlar için iyi oluyor. Bu sene tek hedefimiz şampiyon olmak. Avrupa’da da mücadele etmeyeceğiz. Şampiyonluk için ne gerekiyorsa onu yapacağız.

TOLGA CİĞERCİ’YE ÖVGÜ

“6. senem Galatasaray’da oynadım ve birçok oyuncu oynadım. Melo ile iyi bir istikrar yakaladık; çok kupalar kazandık. 1-2-3 oyuncu fark etmez. Bir takım kurarsanız orada kupalar kazanabilirsiniz. Bence Tolga o oyunculardan biri. Çok kaliteli ve genç bir oyuncu. Önemli bir potansiyeli var.”

Yayınlanma Tarihi:20:19,