SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Manchester United’da Paul Pogba şoku!

Manchester United'ın Juventus'tan rekor bonservis bedeli vererek aldığı Paul Pogba'nın Premier Lig'in ilk maçında oynayamayacağı açıklandı.

Güncellenme: 15:25, 12/08/2016
Manchester United’da Paul Pogba şoku!

İngiltere Premier Lig yarın başlıyor. Takımlar dev bütçelerle kadrolarını güçlendirdi. Ancak ligin transfer kralı Manchester United’da, ‘Dünyanın en pahalı futbolcusu’ unvanlı Paul Pogba ile ilgili ilginç bir gelişme yaşandı.

amkspor.com / DIŞ HABERLER

Transfer sezonunun en çok konuşulan ismi Paul Pogba, 105 milyon Euro bonservis bedeli ile Juventus’tan, bir zamanlar bedava gönderildiği Manchester United’a geri döndü. ‘Dünyanın en pahalı futbolcusu’ unvanına sahip olan Pogba’yı izlemek için sabırsızlanan Manchester United taraftarları, İngiltere Futbol Federasyonu’ndan (FA) gelen haberle sarsıldı.

İLGİLİ HABERManchester United Pogba`ya servet ödediManchester United Pogba`ya servet ödedi

FA, resmen yaptığı duyuruda Paul Pogba’nın cezalı olduğunu ve Manchester United’ın Bournemouth ile oynayacağı karşılaşmada görev yapamayacağını bildirdi. Fransız futbolcunun İtalya Kupası’dan yarı final ve finalde gördüğü sarı kartlar nedeniyle cezalı duruma düştüğü açıklandı.

Bu haberle neye uğradıklarını şaşıran Manchester United taraftarları, İtalya’da gösterilen kartların İngiltere’de geçerli olmaması gerektiğini tartışmaya başladı.

Yayınlanma Tarihi:15:15,