SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Tarık Çamdal’a Süper Lig’den talip var

Galatasaray'ın satış listesine koyduğu Tarık Çamdal'a, PTT 1. Lig ekibi Eskişehirspor'dan sonra bir Süper Lig takımı daha talip oldu.

Güncellenme: 14:32, 11/08/2016
Tarık Çamdal’a Süper Lig’den talip var

Galatasaray’ın yüksek bir maliyet ödeyerek Eskişehirspor’dan transfer ettiği Tarık Çamdal, beklentileri karşılayamayınca satış listesine konulmuştu. Aldığı yüksek ücret nedeniyle sarı-kırmızılı takımdan ayrılmaya sıcak bakmayan sağ bek oyuncusuna, eski takımı kiralık teklifinde bulunmuştu.

İLGİLİ HABERGalatasaray`da sürpriz ayrılıkGalatasaray`da sürpriz ayrılık

PTT 1. Lig’e düşen Eskişehirspor’un teklifini değerlendiren Tarık Çamdal’a bir de Spor Toto Süper Lig ekibi takip oldu. Kayserispor, 25 yaşındaki futbolcuyu kiralamak için harekete geçti. Fanatik’te yer alan habere göre Galatasaray’ın kapısını çalan Kayserispor, Tarık Çamdal’ın 1.3 milyon Euro tutarındaki yıllık ücretinin yarısını ödemeyi teklif etti. Savunma oyuncusunun maliyetinin en azından yarısından kurtulmayı düşünen Galatasaray’ın teklife sıcak baktığı öğrenildi.

İLGİLİ HABERGalatasaray ve Fenerbahçe Barça`yı ikiye katladıGalatasaray ve Fenerbahçe Barça`yı ikiye katladı

Tarık Çamdal da PTT 1. Lig’de mücadele edecek olan Eskişehirspor yerine Süper Lig ekibi Kayserispor’un teklifini kabul etmeye daha yakın olduğu bildirildi.

Yayınlanma Tarihi:10:22,