SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Vitor Pereira Samandıra’da

Fenerbahçe'de, gönderileceği söylenen teknik direktör Vitor Pereira, akşam antrenmanında takımın başında sahaya çıktı ve çalışmayı yönetti.

Güncellenme: 00:17, 12/08/2016
Vitor Pereira Samandıra’da

Fenerbahçe, UEFA Avrupa Ligi play off turunda İsviçre’nin Grasshoppers takımıyla yapacağı maçın hazırlıklarını akşam saatlerinde yaptığı günün ikinci antrenmanıyla sürdürdü. Bu arada takımdan gönderileceği iddia edilen Portekizli teknik direktör, takımının başında idmana çıktı.

Can Bartu Tesisleri’nde teknik direktör Vitor Pereira yönetiminde saat 16:00’da başlayan antrenman 1 saat sürdü. Salonda yapılan ve 30 dakika süren kuvvet ve dayanıklılık çalışmalarının ardından sahaya çıkan oyuncular, 30 dakika süren koşu çalışmasıyla antrenmanı tamamladı. Sarı-lacivertliler, Grasshoppers maçının hazırlıklarını yarın yapacağı çalışmalar ile sürdürecek.

Pereira ile yardımcılarının tazminatı yaklaşık 4 milyon Euro’ya ulaşıyor. Fenerbahçe yönetiminin gerekli hukuki ve mali prosedürleri tamamladıktan sonra Pereira ile yolların ayrıldığı kararını birkaç gün içinde açıklaması bekleniyor.

Yayınlanma Tarihi:19:34,