SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Vitor Pereira – Fenerbahçe savaşı!

Fenerbahçe taraftarlarının ‘istenmeyen adam’ ilan ettiği Vitor Pereira, ‘mutlu adam’ı oynarken yönetimde onu köşeye sıkıştırmak için hamlelerini sıklaştırdı.

Güncellenme: 08:10, 10/08/2016
Vitor Pereira – Fenerbahçe savaşı!

Fenerbahçe yönetimi'nin, göndermeyi düşündüğü teknik direktör Vitor Pereira gitmemekte direniyor. Portekizli, “Ailemle Türkiye'de çok mutluyuz. Hedefim Fenerbahçe’de şampiyonluk yaşamak. Beni istemiyorsanız tek taraflı olarak sözleşmemi feshedin” diyerek, yönetime rest çekti. Yönetim de Pereira'nın hareket alanını daraltarak istifa etmeye zorluyor, antrenman sistemine müdahale ediyor. Yardımcı antrenör Fatih Yıldız'ın yetkileri artırıldı.

İLGİLİ HABERFETÖ`ye Fenerbahçe darbesi!FETÖ`ye Fenerbahçe darbesi!

Oyunculara fiziksel dayanıklılık testi yaptırmayan ve ‘Benim antrenman sistemim şampiyon yapar' diyen Vitor Pereira’ya müdahale geldi. Artık antrenman sistemini yerli antrenörler belirliyor. Başkan Yıldırım, Kulüp Doktoru Burak Kunduracıoğlu ve yerli antrenörlerden oyunculara test uygulanmasını istedi. Portekizli ise idarecilerin tüm isteklerini kabul ederek, tazminat bekliyor. Yönetimin son hamlesi ise Vitor Pereira'nın yardımcılarını göndermek olacak.

İLGİLİ HABER3 büyüklerden açıklama geldi3 büyüklerden açıklama geldi

SCHAAF HABER BEKLİYOR

Sarı-lacivertliler, Vitor Pereira ile yollarını ayırmak için her türlü yöntemi denerken, yeni hoca konusunda da Alman teknik direktör Thomas Schaaf ile de prensip anlaşmasına vardığı öğrenildi. Fenerbahçe yönetimi, Pereira ile bağlarını kopardığı anda, Schaaf'ı açıklayacak.