SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Urkay’dan birlik çağrısı

Denizlispor Başkanı Süleyman Urkay, kulübün yeniden yapılanması ve geçmiştekie parlak günlerine dönmesi için tüm camianın elele vermesi ve bu yolda her üyenin sorumluluk alması gerektiğini söyledi.

Güncellenme: 17:20, 10/08/2016
Urkay’dan birlik çağrısı

Kulübün sosyal medya hesabından camiaya birlik çağrısı yapan Denizlispor’da başkan Süleyman Urkay, “Sürekli olarak sorunlarla anılan Denizlispor olmaktan uzaklaşıp, sportif başarıları ve doğru yönetim anlayışıyla takdir gören bir kulüp yaratma adına ciddi adımlar atmaya çalışıyoruz.

Nihai hedefimiz geçmişin Şanlı Denizlispor’unu el birliğiyle yeniden yaratmak olacaktır” dedi. Sezon başı olduğu için önceliği transfere verdiklerini hatırlatan Urkay, açıklamasını şöyle sürdürdü:

“Denizlisporumuzun yeniden yapılanmasınının, yalnızca yönetimler üzerine bırakılacak bir sorumluluk olmadığı gerçeğini hepimiz bilmeliyiz. Bu süreçte camianın her üyesine az veya çok görev düşmektedir. Bu bilinçle herkes üzerine düşeni yerine getirirse çıkışımız daha çabuk olacaktır.”

Sportif Direktör Ali Tandoğan ise, hazırlık maçlarında alacağı sonuçların ölçü olamayacağını belirterek, taraftarlardan sabırlı olmalarını istedi.