SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

”Geçen sezonki sertliği yakalamamız şart”

AKHİSAR Belediyespor Teknik Direktörü Cihat Arslan, geride bıraktığımız sezon Süper Lig'i 46 puanla 8'inci sırada bitirmenin yeni sezonda kendilerine ağır bir sorumluluk getirdiğini belirterek, "Bu çizginin üzerine çıkmak ve daha başarılı olmak için çok çalışmak zorundayız" dedi.

Güncellenme: 11:46, 10/08/2016
”Geçen sezonki sertliği yakalamamız şart”

Topuk Yaylası kampında 14 antrenman 1 maç, Avusturya kampında ise 16 idman 4 maç yaptıklarını hatırlatan Cihat Arslan, “Çok iyi bir hazırlık dönemi geçirdiğimizi söyleyebilirim. Bana göre şu anda en büyük eksiğimiz yeterince sert olmamak. Geçen sezonki sertliği yakalamamız şart” dedi.

Yeni transfer Serdar Kesimal’in sakatlığı yüzünden ilk iki maçta forma giyemeyeceğini ifade eden Cihat Arslan, yönetimden 2 takviye istediğini ve şu anda bazı isimlerle görüşme halinde olduklarını söyledi. Sezonu 21 Ağustos Pazar günü deplasmanda oynayacakları Kayserispor maçıyla açacaklarını belirten Arslan, “Kayserispor güçlü bir takım. Bizim de takip ettiğimiz çok kaliteli oyuncular transfer etti. Bu sezonun ses getirecek ekiplerinden biri olacağını düşünüyorum. Zor bir fikstürümüz var. İlk dört haftada Galatasaray ve Beşiktaş’la karşılaşacağız. Bu periyodu en iyi şekilde geçmeleyiz” dedi.

Yayınlanma Tarihi:11:43,